Diksiyon Eğitimi

learnstitü Diksiyon eğitimi
22
Eki

Kurs Tanımı

Bu kursta işletmeler için sürdürülebilir rekabet avantajı sağlamaya yönelik olarak uygulanacak Stratejik Yönetim İlkeleri ve İşletme Politikaları anlatılacaktır.Uzun vadeli bakış açısına sahip olan ve faaliyet gösterilen pazarı stratejik olarak inceleyebilen işletmelerin özellikleri de ele alınarak eğitime katılan öğrenci, girişimci ve profesyonellerin rekabet yoğun ortamda firmalarını geleceğe taşıyabilmek için neler yapmaları gerektiği anlatılacaktır.

Bu kursu kimler almalı

  • Firmaların orta ve üst düzey yöneticileri
  • Girişimciler
  • Sivil toplum kuruluşu yöneticileri
  • Lisans ve Lisansüstü öğrencileri
  • Stratejik yönetim alanında kendisini geliştirmek isteyen herkes

Sertifikasyon

Kursu başarı ile tamamlayıp sertifikalarını alan katılımcılar, almış oldukları eğitimi Yıldız Teknik Üniversitesi güvencesiyle belgelendirme imkânına sahip olacaklardır. İş hayatında rakiplerinden farklılaşma adına özgeçmişinize ekleyeceğiniz “Stratejik Yönetim ve İşletme Politikaları” sertifikası sizi işe alımlarda ön plana çıkaracaktır.

 

Kurs Edinimleri

Bu kursu gereklerini yerine getirerek tamamlayan ve sınavlarda başarılı olan katılımcılar, firma ve organizasyonlarını yönetirken ihtiyaç duyacakları stratejik yönetim bilgi ve bakış açısına sahip olacaklardır.

Kurs İçeriği

Zaman: 10 Hafta

Curriculum is empty

Eğitmen

0.0

0 İnceleme

5 Yıldız
0%
4 Yıldız
0%
3 Yıldız
0%
2 Yıldız
0%
1 Yıldız
0%
Ücretsiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir