SEO Uzmanlık Eğitimi

seo-eğitimi
23
May

Online Seo Kursu Tanımı

İşletmeler için pazarlama, organizasyonun vazgeçilmez bir parçası. Günümüz pazarlamada ise en etkin ve verimli olan aktivite dijital pazarlamadır. Bilgi ve teknoloji yüzyılında dijital pazarlama da önde olan şirketler   ise lider konumundadır. Dijital pazarlamanın vazgeçilmezi olan Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)   bu sürecin ilk adımıdır. SEO eğitimi, online pazarlama aktivitelerinin ilk ve en önemli adımını sizlere a’dan z’ye öğretiyor. SEO Uzmanı olmak ve Online  Pazarlamaya ilk adımını atmak isteyenler  bu eğitimle tam yeterliliğe kavuşuyor.

SEO kursunu kimler almalı

 • SEO uzmanı olmak  isteyenler
 • Ajansta çalışanlar ve çalışmak isteyenler
 • Dijital pazarlamaya yeni başlayanlar
 • Startup’ı olan bireyler ve girişimciler
 • Firmaların orta ve üst düzey dijital pazarlama uzmanları

SEO Sertifikası

Kursu başarı ile tamamlayıp sertifikalarını alan katılımcılar, almış oldukları eğitimi Yıldız Teknik Üniversitesi güvencesiyle belgelendirme imkânına sahip olacaklardır. İş hayatında rakiplerinden farklılaşma adına özgeçmişinize ekleyeceğiniz “SEO Eğitimi” sertifikası sizi işe alımlarda ön plana çıkaracaktır.

Kurs Edinimleri

Bu kursun gereklerini yerine getirerek tamamlayan ve sınavlarda başarılı olan katılımcılar, firma ve organizasyonlar da ihtiyaç duyacakları online pazarlama süreçlerine hakim ve SEO hakkında  bilgi ve bakış açısına sahip olacaklardır.

Kurs İçeriği

Zaman: 10 Hafta
 • 1. Live classroom-seo  0/0

  İçerik girişi bekliyor

 • 2. Live Classroom-Seo  0/0

  İçerik girişi bekliyor

Eğitmen

0.0

0 İnceleme

5 Yıldız
0%
4 Yıldız
0%
3 Yıldız
0%
2 Yıldız
0%
1 Yıldız
0%
Ücretsiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir