Sosyal Medya Uzmanlığı Eğitimi

soayl-medya-kursu
23
Eki

Sosyal Medya Uzmanlığı Kurs Tanımı

Dijital pazarlamanın vazgeçilmezi olan sosyal medya,  online pazarlama aktivitelerinin   en önemli adımlarındandır. Markalar için sosyal medyanın önemi her geçen gün artıyor. Bugün en işlek cadde de mağazası olan firmalar dijitalde yakaladığı geliri elde edemiyor. Bu durum ise online pazarlamayı  pazarlamanın dümeni haline getirmiş durumda. Dijitalde başarıyı yakalayanların üzerinde durduğu en önemli aktivite ise sosyal medya ve itibar yönetimidir. Bu eğitimde a’dan z’ye sosyal medya yönetimini ve püf noktalarını öğreneceksiniz. Eğitim sonunda hesapları uzman gözüyle yönetiyor ve  sosyal medya uzmanı olacaksınız.

SEO kursunu kimler almalı

  • Sosyal medya  uzmanı olmak  isteyenler
  • Ajansta çalışanlar ve çalışmak isteyenler
  • Dijital pazarlamaya yeni başlayanlar
  • Startup’ı olan bireyler ve girişimciler
  • Firmaların orta ve üst düzey dijital pazarlama uzmanları

Sosyal Medya Uzmanlığı  Sertifikası

Kursu başarı ile tamamlayıp sertifikalarını alan katılımcılar, almış oldukları eğitimi Fatih Sultan Mehmet Üniversitesi güvencesiyle belgelendirme imkânına sahip olacaklardır. İş hayatında rakiplerinden farklılaşma adına özgeçmişinize ekleyeceğiniz “Sosyal Medya Uzmanlığı Eğitimi” sertifikası sizi işe alımlarda ön plana çıkaracaktır.

Kurs Edinimleri

Bu kursun gereklerini yerine getirerek tamamlayan ve sınavlarda başarılı olan katılımcılar, firma ve organizasyonlar da ihtiyaç duyacakları online pazarlama süreçlerine hakim ve sosyal medya  hakkında  derin bilgi ve farklı bakış açısına sahip olacaklardır.

Kurs İçeriği

Zaman: 10 Hafta

Curriculum is empty

Eğitmen

0.0

0 İnceleme

5 Yıldız
0%
4 Yıldız
0%
3 Yıldız
0%
2 Yıldız
0%
1 Yıldız
0%
Ücretsiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir