ÜNİVERSİTELERİMİZ

Eğitimde Motive, Öncü Bir Gücüz

Learnstitü- Üniversiteler

Learnstitü Türkiye’nin en büyük MOOC organizasyonu olma yolunda ilerleyen bir girişimdir. Learnstitü bünyesinde ücretsiz olarak verilen online eğitimlerin yer aldığı toplumsal eğitim düzeyinin ve kalitesinin yükseltilmesini amaçlayan sosyal bir girişimdir.

Learnstitü, TÜBITAK 2238 Girişimcilik ve Yenilikçilik Yarışması” kapsamında “Sosyal Girişimcilik” kategorisi final sergisinde başarıyla  temsil edilmiştir.

Learnstitü’ deki eğitimler Türkiye’nin önde gelen üniversitelerinde faaliyet gösteren akademisyenler ve alanın uzmanları tarafından gerçekleştirilmektedir.

Eğitim konuları  kişilerin iş hayatlarında ve sosyal ilişkilerinde ihtiyaç duyacakları alanlarda ve kişisel açıdan kendilerini geliştirebilecekleri şekildedir.

Üniversite Onaylı Online Eğitimler

Eğitimde Motive, Öncü Bir Gücüz

  • 1 Geleceğini İnşa Et

    Learnstitü eğitimlerin, her şeyden çok, sınırları aşarak yaşamları dönüştürme gücüne sahip olduğuna inanıyoruz.

  • 2 Sınırları Aş Yaşamları Değiştir

    Çevrimiçi eğitim alanında uzman ve vaat ettiğimiz öğrenme çıktılarını sağlayan yüksek kaliteli öğrenme materyalleri, hizmetleri ve deneyimleri konusunda tecrübeli büyük bir aileyiz.

  • 3 Learnstitü/Mooc (Massive open online courses)

    Herhangi bir zamanda, herhangi bir yerde, herkes için eğitimi mümkün kılmayı amaçlayan, kar amacı gütmeyen bir sosyal girişim.

Değişim gücüne sahip olduğuna inanıyoruz

Sertifikalı eğitimlerimiz, öğrenme özgürlüğünü ve başarılı olacak araçları sunarak, işverenlerin, öğrenenlerin, yayıncıların ve çalışanların kendilerini ve başkalarını güçlendirmelerini sağlar.